niedziela, 28 lipca 2013

Systemy cyfrowe

W raz z rozpoczęciem kolejnego roku akademickiego zastanawiamy się przez  co będziemy musieli teraz przechodzić, najpierw jest przerażenie, później zaciekawienie, następnie przychodzi ekscytacja i adrenalina.

Kiedy adrenalina przechodzi i zauważamy że nam to po prostu nie wychodzi, zaczynamy przekopywać internet z nadzieją że znajdziemy coś pomocnego  niestety, nie zawsze nam się to udaję.
I wtedy niektórzy z nas siedzą bezproduktywnie przed kompem zastanawiając się " jezu jak to zaliczę, jak ja to zaliczę", obserwują swoich kolegów którzy dobrze sobie radzą z różnorakimi tematami które musimy zaliczyć.
W każdej grupie ludzi znajdzie osoba która zawsze nam pomoże, takich ludzi należy na prawdę cenić ponieważ nie jest ich wielu, a nie którzy są po prostu zadowoleni z Naszego niepowiedzenia.
Ale kiedy nawet i tłumaczenie osobnika o nieskalanej osobowości nie pomaga,wtedy naszą jedyną i ostatnią szansą jest jakaś książka lub książki, książki bez których Nasze życie byłoby skazane na wielorakie kampanie wrześniowe.
Pierwszą książką którą chce Wam przestawić jest  pozycją która można stwierdzić że, jest najlepszą książką która jest dostępna na polskim rynku, zawiera wiele przykładów, ilustrację, schematy i wiele wiele innych bardzo potrzebnych tematów przydatnych do zaliczenia laboratorium i wykładu.
Byłam bardzo zaskoczona potencjałem książki tej ponieważ nie spodziewałam że można gdzieś zakupić coś tak wspaniałego za  tak małe pieniądze.

Układy scalone TTL w systemach cyfrowych - autor Jan Pieńkos, Janusz Turczyński.

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz