wtorek, 12 maja 2015

Java EE 6. Programowanie aplikacji WWW.

Java Platform, Enterprise Edition jest szeroko rozpowszechniona serwerową platformą programistyczną języka Java. Jeżeli zależy Ci na najwyższej wydajności, niezawodności, jakości oraz estetyczności to Java EE jest prawdopodobnie bardzo dobrym wyborem. Osoby, które chcą poznać środowisko Java Enterprise Edition często napotykają problem z znalezieniem odpowiedniej pozycji,  ułatwiającej im wejścia w świat tej technologii, która zresztą robi coraz bardziej popularna.

Na szczęście jest książka, a mianowicie " Java EE 6. Programowanie aplikacji WWW". Dzięki pozycji tej zainteresowani ludzie mają szanse poznać Javę EE od podstaw oraz zdobyć praktyczną wiedzę. Dzięki tej wiedzy będą mogli rozwijać swoje zdolności w przyszłości.
Pozycja ta jest doskonałym przewodnikiem, który pozwala na rozpoczęcie szybkiej przygody z tworzeniem aplikacji webowych. Szybko i skutecznie wprowadza w zagadnienia wykorzystywanych przy tym platform i mechanizmów. Ale jak to czasem bywa w niektórych pozycjach bardzo ważne informacje o charakterze ogólnym często są pomijane, tutaj tak nie jest.

Uważam że jest bardzo dobry podręcznik za rozsądną cenę. Bardzo polecam.

Java EE 6. Programowanie aplikacji WWW - autor Krzysztof Rychlicki-Kicior


Książkę można znaleźć tutaj: LINK

2 komentarze:

  1. Nie lubie technicznych programów

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie lubię mrocznych komentarzy :D

    OdpowiedzUsuń