środa, 22 października 2014

Future3 - relacja z uczestnictwa...

Wczoraj odbyły się targi pracy Future3, w targach brało udział blisko 40 firm pomorskich z branży IT, które  były chętne w pozyskaniu nowego pracownika do swoich szeregów.

Moje pierwsze wrażenia z imprezy są takie, że była to dobra okazja aby poznać potencjalnych pracodawców oraz rozejrzeć się po rynku pracy.
Można było wysłuchać o szczegółach zatrudnienia u każdej z firm oraz oczywiście wybrać atrakcyjną ofertę dla siebie.
Przy wielu stoiskach można było zostawić swoje cv lub wypełnić formularz zgłoszeniowy, bardzo wiele osób z tego skorzystało i tym samym dostało szansę na zdobycie świetnej pracy.

Zainteresowały mnie również punkty w których można było polecić osobę danemu pracodawcy i dostać za to pieniążki, tutaj górował nabór na programistów PHP.
Co mnie jeszcze zainteresowało to konkurs programistyczny, w konkursie wzięło wielu młodych


programistów, konkurs zorganizowany był dla każdego człowieka, który potrafi programować, moim zdaniem była to dobra okazja aby sprawdzić swoje siły oraz dowiedzieć się, poprzez zadane zadania ile jeszcze pracy nas czeka, aby udoskonalić swoje zdolności.


Oczywiście będąc na targach można było skorzystać z uczestnictwa w wykładach oraz warsztatach, które były bardzo ciekawe.

1 komentarz:

  1. A jednak z Koszalina ktoś dojechał :) i to mnie bardzo cieszy. Pozdrawiam i dziękuję za tą relację.
    Organizator F3.

    OdpowiedzUsuń