sobota, 23 sierpnia 2014

Java - konkurs... - WYNIKI

 Z okazji zbliżającego roku szkolnego oraz roku akademickiego przygotowałam dla Państwa konkurs w  sumie jeden z dwóch konkursów, które będą na moim blogu.  Jest on poświęcony tematyce programowania w języku Java.
Wiadomo, że technologia  Java  to podstawa programowania niemal  każdego rodzaju  aplikacji sieciowej - stanowi ogólnoświatowy standard wykorzystywany przy tworzeniu aplikacji dla urządzeń mobilnych, aplikacji wbudowywanych, gier, zawartości i treści internetowych oraz oprogramowania dla przedsiębiorstw.


Technologia Java była testowana przez oddaną społeczność programistów, architektów i entuzjastów. Zaprojektowana została w taki sposób, aby umożliwić programowanie urządzeń przenośnych, bardzo wydajnych aplikacji dla możliwie najszerszego spektrum platform przetwarzania cyfrowego.

Javę można znaleźć wszędzie - od laptopów po centra danych, od konsol do gier po komputery naukowe, od telefonów komórkowych po Internet.

Tak więc, aby wziąźć udział w moim konkursie należy:
-  odpowiedzieć na 10 pytań testowych oraz jedno pytanie sprawdzające kreatywność - LINK

Odpowiedzi proszę nadesłać na adres: konkurs.mrocznybibliotekarz@gmail.com

Dwie osoby, które uzyskają najwyższe wyniki w teście oraz dadzą najbardziej kreatywną odpowiedź, otrzymają książki:


                                             Książkę można znaleźć tutaj: LINK
Książkę można znaleźć tutaj: LINK

Zakończenie konkursu nastąpi w dniu 10 września 2014.

W razie wątpliwości zostawiam Wam regulamin.

Wyniki:
Bardzo dziękuje wszystkim startującym za Wasz wysiłek. Nie spodziewałam się, że mój konkurs stanie się aż tak popularny.
Tak więc wyniki miały ukazać się 15 września, jednak stwierdziłam, że nie  będę Was trzymać w niepewności i nie przedłużając:

Zwyciężyły osoby, które otrzymały maksymalną ilość punktów za test oraz pytanie kreatywne ( niektóre odpowiedzi mnie żwawo powaliły na klawiaturę :D ).


Zwyciężcy zostali powiadomieni drogą mailową :)


Wszystkie osoby zapraszam już teraz na konkurs, który odbędzie się  prawdopodobnie późnią jesienią oraz do przeglądania nowości na moim blogu. Zaglądajcie często i głowa do góry...

Nagrody ufundowały wydawnictwa: Helion oraz PWN. Brak komentarzy:

Prześlij komentarz