wtorek, 12 maja 2015

Java. Projektowanie stron www...

20 lat temu kiedy debiutował język Java nikt nawet sobie nie wyobrażał jaką popularność owy język zdobędzie. Jest używany do projektów o różnym stopniu trudności. Idealnie sprawdza się zarówno przy budowie aplikacji bankowych ( bardzo skomplikowanych) jak i przy tworzeniu stron www.

Jeżeli chcesz się błyskawicznie nauczyć tworzyć strony www musisz poszukać książki, która opisuje jak skonfigurować środowisko pracy krok po kroku, zawiera w sobie spis popularnych szkieletów do tworzenia aplikacji www.

Taką książką jest "Java. Projektowanie aplikacji WWW",dzięki niej błyskawicznie nauczysz się budować strony  używając serwletów oraz jsp, brnąc przez dalsze rozdziały książki poznasz bardziej zaawansowane narzędzia - zaznajomisz się z framworkiem Structs 2, jak i również z Spring Web MVC oraz JSF 2.

  W sumie podczas pracy w środowisku wirtualnej maszyny Javy, nie musimy się ograniczać do tego jednego języka. Wiele kwestii, które są dla nas problematyczne można rozwiązać za pomocą języków Scala lub Groovy.

Podsumowując:


Używając tej książki:
  • skonfigurujesz swoje środowisko pracy
  • poznasz aktualne trendy w tworzeniu aplikacji
  • poznasz słynące z popularności szkielety do tworzenia aplikacji WWW
  • będziesz mógł sprawdzić możliwości języka Java, Scala oraz Groovy. 
  • zbudujesz własną stronę www
Moim zdaniem pozycja ta zasługuje na uwagę osób chcących nauczyć się budować strony WWW. Polecam.


"Java. Projektowanie aplikacji WWW" - Autor Vishal LaykaKsiążkę można znaleźć tutaj: LINK

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz