środa, 20 stycznia 2016

Warsztaty Code Carrots w Koszalinie już niedługo...


W dniach 26-28 lutego w edycji Koszalińskiej warsztatów udział weźmie 30 studentek/ów i 10 mentorek/ów. Na weekendowych warsztatach PyCode Carrots pod okiem doświadczonych mentorów uczestniczki i uczestnicy zostaną wprowadzeni w podstawy programowania w języku Python. Dowiedzą się jak samodzielnie zbudować kawałki kodu, by na koniec stworzyć swój własny projekt.

Żeby wziąć udział w tym wydarzeniu nie trzeba mieć żadnej wiedzy.z zakresu programowania. Wystarczy motywacja i chęć do nauki! W trakcie około 12 godzin kodowania jest też wiele okazji do wymiany doświadczeń oraz nawiązywania nowych znajomości. Na warsztatach panuje niezapomniana atmosfera towarzysząca ludziom pełnym energii i zaangażowania.
Działalność Geek Girls Carrots ma charakter społeczny. Liczbę uczestników organizowanych przez nie wydarzeń mierzymy w tysiącach, a do dziś wystąpiło na nich ponad 60 prelegentów. Karotki organizują warsztaty nie tylko z kodowania w języku Python, ale również Java Script czy HTML. Z grupy kilkuset osób, które zaczęły z Geek Girls Carrots swoją przygodę programistyczną, część z sukcesem rozpoczęła karierę w branży IT. Warsztaty są zupełnie darmowe, jednakże ilość miejsc jest ograniczona. Rejestracja startuje już niedługo, będziemy informować o wystartowaniu rekrutacji. 


Warsztaty odbędą się w  MC2 Coworking Koszalin

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz