piątek, 3 kwietnia 2015

Bądź bliżej swojej pasji razem z Wydawnictwem PWN...

 Czasem bywa i tak, że mimo iż masz nadmiar pracy związanej z projektami na studia, czujesz zbliżającą się frustracje, która wypełnia Cię od wewnątrz sprawiając, że Twój dobry dzień lada chwila zamieni się w piekło. Włączasz stronkę wypełnioną kreatywnymi artykułami na temat swojego wybranego kierunku i odlatujesz w ten odległy świat wypełniony po brzegi poradami wykwalifikowanych ekspertów z branży informatyki.
Osobiście znalazłam  serwis IT PWN przypadkiem przeglądając ofertę księgarni internetowej Wydawnictwa  PWN, co mnie urzekło ?

  • Przejrzystość dodawanych artykułów
  • Zbiór wszystkich publikacji z branży Informatyki
  • Możliwość pobrania darmowych e-booków co jest wspaniałe dla osób z mniejszym zasobem w portfelu.

Marka PWN jest kunsztem samym w sobie od ponad sześćdziesięciu lat upowszechniają wiedzę w różnych dziedzinach między innymi w informatyce wydając publikacje, które szczycą się niesłabnącym zainteresowaniem czytelników.
Wydawnictwo PWN duży nacisk kładzie na pozyskaniu jak najlepszych specjalistów do współpracy przy publikowaniu książek, dzięki  ekspertom, książki wydane w wydawnictwie są niezawodnym źródłem wiedzy. 

Korzystając z swojego ogromnego doświadczenia podpartego wieloletnią współpracą z cenionymi specjalistami w wielu dziedzinach, Wydawnictwo PWN postanowiło stworzyć unikalny serwis dla miłośników branży jaką jest Informatyka.
I chwała im za to :D


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz